Podrozowanie samemu – plusy i minusy

Podrozowanie samemu - plusy i minusy

Jako konsultant biznesowy, twoim zadaniem jest pomóc klientom zidentyfikować działania nieefektywne i nieskuteczne w swoich modelach biznesowych i metod. Po zidentyfikowaniu, świeże podejście może być opracowany w celu wyeliminowania tych działań oraz regenerujące doradztwo biznesowe. Oto pięć kroków, które można podjąć już teraz, aby stworzyć pozytywny wpływ na praktyki doradczej.Renderujemy PL

1.Zob Co robią twoi koledzy

Czasami tak bardzo koncentruje się na tym, co robimy, że nie dostrzegają zmiany zachodzące na naszym rynku iw naszej niszy. Okresowo spotkać się z kolegami i zabiegać o ich opinie na temat problemów branży, problemów i trendów.

2. ponownej oceny linii biznesowych

Jest to sprawa praktyki co głosisz. Na przykład, jesteś w biznesie w celu oceny praktyk biznesowych Twojego klienta i metod. Przejrzyj swój własny krytycznym okiem. Można znaleźć obszary, które można poprawić w swoim własnym biznesie.

3.Ustawić Realistyczne Cele i zadania

Jeśli odkryjesz coś w swojej praktyce biznesowej, która wymaga wymiany, należy ustawić realistyczne cele i zadania do wykonania zmiany. Wagi czas poświęcony na wprowadzenie zmian w zachowaniu swojej działalności.

4. Przygotowanie i wdrożyć szczegółowy plan

Oczywiście, będziemy chcieli, aby przygotować szczegółowy plan wdrożenia. Rozważyć wszystkie działania zaangażowanych w firmie. Tym bardziej, że jesteś poświęcić na planowanie, tym mniej niespodzianek natkniesz.

5.Review wniosków wyciągniętych

Po wprowadziły zmiany. Poświęć trochę czasu, aby ocenić, jak skuteczne są zmiany. Trzymając formalnego przeglądu spojrzeć na cały proces od początku do końca.

Nawiasem mówiąc, chcesz dodać program coachingu dla Twojej firmy? Jeśli tak, to pobrać mój nowy bezpłatne szkolenia tutaj: trenerską programu szkolenia

Sean Mize jest autorem Każdy może autokaru przewodnik uruchomieniem własnego programu coachingu szybko.

Artykuł napisany przez: