Jak bezpiecznie podrozowac po gorskich szlakach

Jak bezpiecznie podrozowac po gorskich szlakach

Słyszałeś następujące oświadczenie? Ludzie nie rzucić pracę, to zamknąć go! Miałeś problemy odnoszące się do przełożonego, kierownika lub szefa, od czasu do czasu lub w sposób rutynowy? Spędzamy dużo czasu, znaczną część naszego życia, w miejscu pracy. starcia osobowości z osobami w środowisku pracy może być dość powszechne. Chociaż pracownicy mogą udostępniać pewnych umiejętności, zainteresowania, zdolności i cele, ich postrzeganie świata wokół nich często jest zupełnie inaczej. Zrozumienie preferencje osobowościowe może zaoferować znakomite wgląd skutecznych technik akustycznych i komunikacyjnych. I te techniki mogą poprawić nasze relacje w miejscu pracy.

Gdy różnice osobowościowe powodują zmarszczki w miejscu pracy, jakie są niektóre z tych myśli, które przebiegają przez naszych głowach?

Mój szef po prostu nie wydaje się to!

Mój przełożony nie rozumie mnie!

Życzę moim współpracownikiem by zobaczyć rzeczy z mojego punktu widzenia !

Dlaczego mój lider zespołu trochę czasu, aby naprawdę słuchać moich pomysłów!

Czy ludzie są w pracy świadomie ignorując swoje potrzeby? Prawdopodobnie nie! preferencje osobowościowe może wskazywać na odpowiedź. Niektórzy ludzie wolą mieć do czynienia z absolutną, co mogą odczuć i doświadczeń; podczas gdy inni muszą rozważać możliwości i duży obraz. Niektórzy z nas muszą wiedzieć, w jaki sposób działania będą miały wpływ na życie ludzi, podczas gdy inni będą koncentrować się na faktach i liczbach.

Istnieje wiele oceny okazały osobowości są stosowane w środowisku pracy. Informacje uzyskane z tych ocen może zaoferować jednostek i pracodawców niektóre bardzo cenne informacje dla personelu i rozwoju organizacyjnego. Proces nie kończy się z wynikami oceny. Raczej wyniki mogą stanowić pierwszy krok w kierunku poprawy komunikacji i zrozumienia między ludźmi i współpracowników w całej organizacji.
Artykuł napisany przez: